GİZLİLİK VE GÜVENLİK

İşbu beyan, www.peddymol.com (KEVSER BERÇEM YABANOGLU – Peddymol)’nin gizlilik politikasını içermektedir. 

www. peddymol.com adlı web sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmektesiniz. Peddymol, bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, e-posta vb.) size daha iyi hizmet verebilmek amacı ile veri tabanına kaydeder. Alınan bilgiler kampanyalar, size özel teklifler, özel promosyon uygulamaları gibi faaliyetlerde kullanılır. Kişisel bilgilerinizde değişiklik söz konusu ise Hesabım bölümünden gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. 

Kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri internet üzerinden ilettiğinizde, bunları Güvenli Şifreleme Sistemi (SSL) ile korur, kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel kripto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir. Peddymol, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Peddymol, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Peddymol, kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel verileri, daha faydalı içerikler sağlamak amacıyla toplu bir şekilde kullanabilir. 

Müşteri bilgileri belirtilen haller dışında ilgili yasa ve kanunlar çerçevesinde resmi makamlara açılabilecektir. Peddymolüyesi olmanız halinde, üye olduğunuz günden itibaren aksi belirtilmedikçe günlük, haftalık ve aylık bültenler ile size özel fırsatları içeren mail, sms ve mms gibi platformlardan sizinle iletişime geçilir. Bu uygulamadan faydalanmak istemiyorsanız kişisel bilgilerinizin olduğu bölümden gerekli ayarları yaparak ya da müşteri hizmetlerini e-posta yolu ile bilgilendirerek bu hizmetten vazgeçme, değişiklik yapma ve tekrar başlatma hakkınız bulunmaktadır. Peddymol, istediği zaman uygulama üzerinde istediği gibi değişiklik yapma hakkını saklı tutar.